Współpraca z Kancelarią

Chętnie poznamy Twoje przedsiębiorstwo, wesprzemy w budowaniu bezpieczeństwa prawnego Twojej organizacji lub udzielimy doraźnej porady prawnej.

w

Stała współpraca

W tym modelu gwarantujemy Ci kompleksową obsługę prawną w zamian ustalone, wynagrodzenie ryczałtowe.

Doraźna pomoc prawna

Jeśli chcesz poznać Twoje prawa lub obowiązki, udzielimy Ci rzetelnej i wyczerpującej porady prawnej. W tym modelu wysokość wynagrodzenia ustalimy wspólnie w zależności od przedstawionego stanu faktycznego oraz jego skomplikowania.

i

Prowadzenie postępowania

Jeśli jesteś uczestnikiem postępowania sądowego, administracyjnego lub innego postępowania spornego, będziemy reprezentować Cię i chronić Twoich interesów. Wysokość wynagrodzenia oraz zasady jego rozliczania ustalimy wspólnie przed przystąpieniem do realizacji zlecenia.
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę stałej obsługi prawnej przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

W ramach stałej obsługi prawnej świadczymy pomoc prawną w ramach określonego w umowie pakietu godzin. Wiemy, że skala problemów prawnych w każdej organizacji jest inna i dlatego dostosujemy swoją ofertę specjalnie dla Ciebie. Wysokość zryczałtowanego wynagrodzenia dostosujemy do potrzeb Twojej organizacji oraz skali zagadnień, którymi będziemy się zajmować. Skontaktuj się z nami, przedstaw krótko swoją organizację i pozwól nam przygotować ofertę specjalnie dla Ciebie.